Veebipoe müügitingimused:

Veebipoe www.kmoy.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Kehtna Mõisa OÜ (registrikood 10024409), asukohaga Pargi 6, Kehtna 79001, Raplamaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

 NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

  • kullerfirma Cargobus OÜ (NB! loe võimalikke tarneaadresse altpoolt)
  • ise kaubale järele tulemine: Pargi 6, Kehtna, Raplamaa

Kauba kulleriga saatmiskulud  kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tellides kaupa kulleriga kohale toomisega tarneaadressidele:

  • Tallinn, Keila, Saku, Saue – siis jõuab tellitud kaup teieni kas esmaspäeval, kolmapäeval või reedel.
  • Pärnu linnapiiris (kaart lisatud). Kauba toome Pärnusse teisipäeval.
  • Tartu linn ja lähiümbrus (Tartu lähi all on Kõrveküla, Kabina, Ihaste, Ülenurme, Haaslava, Tõrvandi, Külitse). Kauba toome Tartusse neljapäeval.

 Eelpool numetatud aadressidele tarne korral lisandub kaubasummale kulleritasu.

Tellimus tuleb esitada hiljemalt eelnevaks tööpäevaks 13.00.

 

Taganemisõigus.

Kauba kättesaamisel kontrollida kauba vastavust tellimusele koheselt. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Kui selgub, et kaup on purunenud või muul moel rikutud, siis võtta ühendust kanala@kmoy.ee  või 55544561

Kauba kahjustumise või kadumise risk Kauplejalt Tarbijale läheb üle kättesaamise momendist.

Tarbijal on õigus Lepingust taganeda 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates Kauba kättesaamisest, v.a võlaõigusseaduse (VÕS) § 53 lg 2 p 9, mille kohaselt ei kohaldu 14 päevane Lepingust taganemise õigus toiduainete, jookide ja/või muu igapäevaseks tarbimiseks mõeldud Kaupade ostmisel, mis antakse üle Kaupleja sagedaste ja korrapäraste ringsõitude käigus Tarbija elu-, asu- või töökohas.

Pretensiooni esitamise õigus.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine.

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kanala@kmoy.ee

või helistada telefonil: 55544561

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Kehtna Mõisa OÜ  ǀ  Pargi 6, Kehtna, Raplamaa 79001  ǀ  info@kmoy.ee  ǀ  Müügitingimused  ǀ Privaatsuspoliitika